Prosinec 2013

Loučení

3. prosince 2013 v 9:27 | Sklenička |  Jen tak
Nejlepší loučení je krátké loučení, píše se v jedné knize, kterou mám rád :o) Nastal čas a rozhodl sem se přesunout Skleničkův blog na novou, vlastní adresu. Sklenička.cz je obsazená, tak budu pokračovat na skleničce.com.


Musím poděkovat Blogu.cz za šest a půl roku dlouhou pohostinnost. Děkuju! Byl jsem tady spokojený, důvody stěhování jsou čistě vlastní skleničkovské a souvisí s tím, jak se moje činnost ve víně s časem rozšiřovala. Věřím, že se věci nemají násilně předělávat a nejlepší je nechat je vyvinout po svém, takže chci i tento "starý blog" ponechat tak jak je zde, jako archiv, jak dlouho to jen půjde.

Fotka jen ilustruje jednu z nejlepších vlastností blogového samizdatu: vyfotil jsem ji dnes ráno před hodinou a na pár kliknutí myší už je publikovaná. Pokud se mnou chcete pokračovat, prosím na sklenicka.com.

Dvakrát Mosela s výhybkou

2. prosince 2013 v 6:00 | Sklenička |  Jen tak
O výrobci jsem už tady psal, Riesling Manufaktur Rebenhof v moselském Ürzigu nepřehlédnete díky moderní architektuře posazené nad silnicí hned u začátku obce směrem na Bernkastel. Bohužel taky budou mít asi nejvíc zkažený výhled, protože základy nového Obermostu se staví přímo proti nim.


Celý článek najdete na nové adrese sklenicka.com