Chiuso

28. června 2010 v 6:30 | Sklenička |  Jen tak
Tentokrát to bude prázdninový blog - vynechám třetí výročí Skleničkova blogu (tady:o), přeskočím i matematické výpočty, kolik kamionů je potřeba na přivezení dvou milionů litrů vína do Zaječí. Jedu na Jih!Až se na blogu objeví tenhle text, už budu sjíždět šusem Vermentino a Sangiovese. Samožersky si to představuju jako když jel před pětadvaceti lety Randy Newman do Los Angeles, ale co už nadělám, když se těším. Už jsem vyzradil, že budu dva týdny v Itálii na zemědělské farmě bez internetu, takže případné příspěvky budou jen náhodné, když se podaří něco rychle napsat v kavárně. Místo tradičního mudrování o víně tady po sobě zanechám pár písniček. Jak bych asi dopadl já, kdybych napsal: v Praze je zima a všichni se oblíkaj jako opice?

Některý písničky si cestou v autě nezahraju. Moje přítelkyně totiž nesnáší Country music. Když jsem jí před časem poslal odkaz na následující video s Dougem Sahmem, ikonou tex-mex muziky, napsala mi popuzeně: A tohle se ti líbí?!! No jo, no, líbí... Uvidíme se ve Stockholmu, bejby!


Když jsem před přítelkyní jednou citoval tuhle písničku texasana Lyle Lovetta, nelenila, našla si ji na Youtube a potom mi vyčetla: Ten je tak škaredej! Namítal jsem, že písnička je dobrá a na Lovetta tehdy braly docela dobrý herečky, ale ona jen vrtěla hlavou. Posuďte sami. Kdybych byl hubenej jako on, milovala bys mě ještě?


Hezký prázdniny přeju!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama